Kontakt Leif Jørgensen Automobiler

Vi hører meget gerne fra dig

Du er velkommen til at kontakte en af vore afdelinger i enten Ribe eller Løgumkloster.

Herunder ser du medarbejderne som er klar til at hjælpe dig:

Du finder kontakt formular i bunden af siden.

Personale Løgumkloster

Indehaver

Leif Jørgensen
leif@leifbilerribe.dk
20 44 39 62

Afdelingsleder / Salgschef

Rene Schmidt
rene@leif-biler.dk
51 21 51 84

Andreas

Værkstedschef

Andreas Petersen

Servicechef

Brian Jessen
brian@leif-biler.dk
74 74 37 86

Sælger

Bjarne Jessen
bjarne@leif-biler.dk
29 11 57 98

Tekniskrådgiver

Michael Jørgensen
mj@leif-biler.dk
74 74 37 86

Servicerådgiver

Alexandra Brandi
alexandra@leif-biler.dk
74 74 37 86 

Bogholder

Marie Andersen
marie@leif-biler.dk
74 74 37 86

Sune

Sune Carstensen

Mekaniker

Lennard

Mekaniker

Lennard Petersen

Kalle

Lærling

Kalle Jensen 
74 74 37 86

Karrosseri / Skadecenter
Steffen

Servicemedarbejder

Steffen Schmidt

Jannik

Servicemedarbejder

Jannik 

Personale Ribe

Indehaver

Leif Jørgensen
leif@leifbilerribe.dk
20 44 39 62

Sælger

Karsten Kristensen
kk@leifbilerribe.dk
42 45 23 42

Service rådgiver

Michael Clausen
michael@leifbilerribe.dk
75 42 12 00 -  22 13 37 49

Bogholder

Mona Bonnichsen
mb@leifbilerribe.dk
75 42 12 00

Nikolai

Mekaniker

Nikolai Julius

Lukas

Mekaniker

Lukas Vind

Emil

Medhjælper

Emil Nissen

Personale Nissan Ribe
Leif Jørgensen

Indehaver

Leif Jørgensen
leif@leifbilerribe.dk
20 44 39 62

Leif Brink

Sælger

Leif Brink
Tlf. 40542328
Mail lb@nissan-ribe.dk

Kristian Aarhus

Værkfører 

Kristian Aarhus
Telefon: 75420933
Mail: ka@nissan-ribe.dk

Søren Jørgensen

Lagerchef

Søren Jørgensen
Tlf: 75420933
Mail: sj@nissan-ribe.dk