Kontakt Leif Jørgensen Automobiler

Vi hører meget gerne fra dig

Du er velkommen til at kontakte en af vore afdelinger i enten Ribe eller Løgumkloster.

Herunder ser du medarbejderne som er klar til at hjælpe dig.

Du finder kontakt formular i bunden af siden.

Personale Løgumkloster

Afdelingsleder / Salgschef

Rene Schmidt
rene@leif-biler.dk
51 21 51 84

Sælger

Bjarne Jessen
bjarne@leif-biler.dk
29 11 57 98

Indehaver

Leif Jørgensen
leif@leifbilerribe.dk
20 44 39 62

Tekniskrådgiver

Michael Jørgensen
mj@leif-biler.dk
74 74 37 86

Servicerådgiver

Alexandra Brandi
alexandra@leif-biler.dk
74 74 37 86 

Servicechef

Brian Jessen
brian@leif-biler.dk
74 74 37 86

Bogholder

Marie Andersen
marie@leif-biler.dk
74 74 37 86

Andreas

Værkstedschef

Andreas Petersen

Lennard

Mekaniker

Lennard Petersen

Kalle

Lærling

Kalle Jensen 
74 74 37 86

Sune

Sune Carstensen

Mekaniker

Karrosseri / Skadecenter

Karrosseritekniker

Steffen

Klargøringsmand

Steffen Schmidt

Personale Ribe

Indehaver

Leif Jørgensen
leif@leifbilerribe.dk
20 44 39 62

Sælger

Karsten Kristensen
kk@leifbilerribe.dk
42 45 23 42

Service rådgiver

Michael Clausen
info@leifbilerribe.dk
75 42 12 00

Lukas

Mekaniker

Lukas Vind

Nikolai

Nikolai Julius

Mekaniker

Emil

Medhjælper

Emil Nissen

Bogholder

Mona Bonnichsen
mb@leifbilerribe.dk
75 42 12 00