Kontakt Leif Jørgensen Automobiler

Vi hører meget gerne fra dig

Du er velkommen til at kontakte en af vore afdelinger i enten Ribe eller Løgumkloster.

Herunder ser du medarbejderne som er klar til at hjælpe dig.

Du finder kontakt formular i bunden af siden.

Personale Løgumkloster

Afdelingsleder / Salgschef

Rene Schmidt
rene@leif-biler.dk
51 21 51 84

Sælger

Bjarne Jessen
bjarne@leif-biler.dk
29 11 57 98

Sælger 

Rasmus Christensen
rasmus@leif-biler.dk
42 44 42 53

Indehaver

Leif Jørgensen
leif@leifbilerribe.dk
20 44 39 62

Eftermarkedschef

Michael Jørgensen
mj@leif-biler.dk
74 74 37 86

Værkførerassistent

Alexandra Brandi
alexandra@leif-biler.dk
74 74 37 86 

Lagerchef

Jan Grau
jan@leif-biler.dk
74 74 37 86

Servicechef

Brian Jessen
brian@leif-biler.dk
74 74 37 86 

Andreas

Værkstedschef

Andreas Petersen
74 74 37 86

Lennard

Mekaniker

Lennard Petersen
74 74 37 86

Steffen

Mekaniker

Steffen Schmidt
74 74 37 86

Bogholder

Marie Andersen
marie@leif-biler.dk
74 74 37 86

Sune

Sune Carstensen

Mekaniker
74 74 37 86

Karrosseri / Skadecenter

Karrosseritekniker

Rune Pedersen
rune@leif-biler.dk
74 74 37 86

Jørgen

Klargøringsmand

Jørgen Ibsen
74 74 37 86

Personale Ribe

Indehaver

Leif Jørgensen
leif@leifbilerribe.dk
20 44 39 62

Sælger

Karsten Kristensen
kk@leifbilerribe.dk
Tlf. 42452342

Service rådgiver

Michael Clausen
info@leifbilerribe.dk
75 42 12 00

Lukas

Mekaniker

Lukas Vind

Emil

Medhjælper

Emil Nissen

Bogholder

Mona Bonnichsen
mb@leifbilerribe.dk
75 42 12 00